Přeskočit na navigaci

Rozvoz jídel

Nabízíme rozvoz jídel jak do firem formou závodního stravování tak i jednotlivým odběratelům po celém Zlínském kraji. Tato jídla připravujeme v nové velkokapacitní kuchyni vybavené moderní technologií přípravy pokrmů.
Při přípravě pokrmů je kladen důraz na jejich kvalitu, na dodržování stanovených technologických postupů a hygienických norem.
 

Závodní stravování

V rámci závodního stravování Vám nabízíme výrobu teplých hotových jídel a minutek. Naše kompletní služby zahrnují dovoz jídel v termoportech a gastronádobách do Vaší jídelny a zajištění výdeje dle Vašich požadavků.
  • Při sestavování jídelníčku dbáme na vyváženost a pestrost nabízených jídel. Jídelní lístek je složen z 5 hlavních jídel (3 základní menu, bezmasé menu, zeleninové menu), minutky, dia a dietního jídla.
  • Kromě přípravy hlavních jídel Vám můžeme nabídnout například přípravu svačinových polévek, večeří, rautů a minutkových jídel na oslavy a akce.
  • V případě zájmu Vám zajistíme i doplňkový prodej v kantýně se širokým sortimentem mlékárenských, pekařských, uzenářských, lahůdkářských a cukrárenských výrobků, ovoce zeleniny, teplých a chlazených nápojů a základního drogistického zboží.
  

Rozvoz jednotlivým odběratelům v jídlonosičích

Podmínky: 2 x jídlonosič (vlastní)
Cena: od 73 Kč včetně dopravy + 20 Kč za minutku (platbu lze provést hotově, převodem, nebo formou stravenek  TICKET RESTAURANT, GASTRO PASS, CHÉQUE DÉJEUNER; při platbě stravenkami vracíme pouze do výše 5 Kč)
Menu: 3 základní menu + bezmasé + zeleninové + minutka
Jídelníček: ve středu na následující týden
Trasy rozvozu: Zlínský kraj
 
Objednávky přijímáme nejpozději den předem do 13.00 hodin. Doobjednávky do 7.30 v den dodání. Jídla přepravujeme v době od 10.00 hodin, dle časových možností a přání zákazníka. Příprava jídel i jejich rozvoz se řídí přísnými hygienickými podmínkami.
 
Objednávky přijímáme :
tel. 602 723 118
e-mail: objednavky.hrabec@seznam.cz
   
© Václav Hrabec s.r.o.   |   INF, s.r.o.   |   Webhosting   |   Webdesign   |   Redakční systém iRes